Vodní filtr Rainfresh T1

Vodní filtr Rainfresh T1 odstraňuje rakovinotvorné chemikálie vzniklé nutným chlorováním, (např. chloroform, chlorfenoly), trichlorethen, polychlorované bifenyly, další chlorované uhlovodíky, těžké kovy olovo, rtuť, všechny ropné produkty a zápachy po nich, herbicidy, pesticidy (chemické prostředky na hubení plevele a hmyzu), fenoly, benzeny, radioaktivní radon, chlor, špatnou chuť, zápach, zabarvení, zákal, rez, vodní sliz i hadicové zápachy.


Odstraňuje také velké množství dalších organických jedů a organických látek např.: benzpyreny, dehtové emulze, dichlorethen, ethylacetáty, chlorbenzeny, krezol, methylbromid, nitrobenzen, nitrotoluen, org. estery, sirovodík, toluen, xylen, atd. Velmi vysoká je účinnost nové vložky, která postupně slábne.


Obsahuje vložku TR1.

Jednoduchá instalace vodního filtru bez nářadí přímo na dřezovou baterii. Filtr lze otočením přepínat do polohy zapnuto (pro filtrovanou vodu na pití a vaření) a do polohy vypnuto (pro umývání nádobí apod.).


Pracovní teplota: 4 -38°C

Velikost: 10 x 10 cm


Upozornění:

Určeno pro bakteriologicky bezpečné vody (chlorované aj.). Máte-li vodu bakteriologicky závadnou, zvolte FC 000 či některý z UV systémů (viz sekce "bakterie"). 
Rainfresh T1

Rezervní vložka TR1 + T1

T1 s příslušenstvím

Filtr T1

Související zboží

Odchlorovací vložka TR1

Odchlorovací vložka TR1 pro filtr T1.
cena s DPH: 245,- Kč

Testy a certifikáty

Přehled certifikátů aktuální k datu 30. dubna 2013

Košík 

Nejvíce prodávané

Vodní filtr FC 300

Vodní filtr FC 300

Vodní filtr FC 300 na odstranění nečistot více informací >>>